Hurda Kablo Fiyatları & 4 Önemli Kriter & Develi Hurda

hurda kablo fiyatları

Kablo günümüzde hemen her alanda bulunmaktadır. Hurda kablo fiyatları, miktar ve kablonun içeriğine göre çarpan uygulanarak değerlendirilir. En iyi hurda fiyatı verilmesi için adresinize gelen ekibimiz yerinde analiz eder ve bakır, çelik ve plastik oranının karşılaştırılma yapmaktadır. Kabloların çok çeşitli olmasından ötürü hurda olarak satmak istediğiniz kablonun da içeriği fiyatına net etki edecektir. Develi hurda kablo hurda fiyatı teklifi yapmadan önce ücretsiz keşif araçlarımızda bulunan tartı ile kilogramını ortaya çıkartarak günümüz kg fiyatı ile çarparak teklif edecektir.

Kabloların içerisinde bulunan tellerin kalitesi, bakırın kalitesi ve sağlamlığına göre çeşitleri olan kablolar geri dönüşüm işlemleri içinde oldukça önemlidir. Her geçen gün teknolojinin gelişmesi ile bir kaç sene önce çıkan elektronik eşyalar dahi hurdaya ayrılmaktadır. Bu tür hurdalar geri dönüşümde ham madde çıkarımı yapılarak tekrar uygun fiyatla kullanılmasını sağlar. Develi hurda olarak İstanbul ilçelerinde satmak istediğiniz kablolar için hurdacı olarak adresinize gelip alıyoruz.

Hurda Kablo Fiyatı Ne Kadar

Develi hurda İstanbul hurda alanlar olarak sektör gelişimini bakanlık mevzuatlarının tamamına uyumlu ve çevreye önem vermektedir. 20 yılı aşkındır süregelen tecrübesi ve deneyimli teknik personelleriyle de oldukça önemli bir etki yaratmaktadır. Hurda kablo fiyatları ve hurda Bakır fiyatları günlük olarak metal borsasına göre değişmektedir. Elinizde bulunan kablonun miktarı ve bakır yüzdesi dikkat ettiğimiz en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Fiyatı belirleyecek 4 kriter den bahsetmek gerekirse;

 • Kablonun cinsi
 • Kablonun bakır oranı
 • Kablo hurdası miktarı
 • Güncel metal borsası (LME)

Bina ve farklı yapıların hurda kablo sökümü develi hurda hurda alan yerler ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir. Çıkan yada çıkacak olan tüm kablo hurdası tarafımızca alınabilmektedir. Hurdacılık sektöründe en değerli materyallerden biri kablo olmaktadır. Kablo içerisinde olan bakır oranı, metal oranı, Antigron oranı kıymetini en iyi belirlemektedir. Harda kablo fiyatı ne kadar sorusuna en kısa olarak tl x kilo = olarak verilmektedir.

hurda kablo fiyatları

Hurda Kablo Alan Yer

Hurda kablo olarak satmak istediğiniz tüm cinleri satın alıyoruz. Bina tesisat kablosu, tek damar kablosu, data kablosu, fiber optik kablo hurdası da hurda alanlar olarak değerinde dakikalar içerisinde adresinizden teslim alıyoruz. İstanbul ilçe ve semtlerinde develi hurda saha ekipleri bulunmakta ve irtibata geçilmesinden dakikalar içerisinde adresinizde olmaktadır. Hurda kablo fiyatları günlük olarak değişmekte ve en yararlı çıkacağınız alışveriş yapılması sağlanmaktadır.

Hurda kablo alan yer olarak firmamız tarafından İstanbul ilçe ve semtlerinde karışık kablo hurdası, antigron kablo hurdası, tesisat kablo hurdası, fare yemez kablo, içeriği bakır yada metal fark etmeksizin değeri tespit edilerek alınır. Profesyonel kişilerce hizmet veren develi hurda elden çıkartmak istediğiniz tüm hurda çeşitlerini satın almaktadır. Kabloların içeriğinde bulunan etmenler fiyatını belirlemektedir. Günümüzde bakır hurda oldukça değerli ve kabloda da bulunmasından ötürü en değerli maden ürünlerindendir. Hurdacı numarası ile develi hurda ekibine ulaşarak aynı gün elinizdeki tüm değerli maden ürünlerini satabilir ve kazanç haline getirebilirsiniz.

İstanbul Hurdacı

Comments

 • Hurda Kablo Fiyatları 2023 Hurda Bakır Kablo Fiyatları ,

  […] Bakır hurda Kablo Fiyatları olarak […]

 • Leave a Comment

  Previous reading
  Karlıktepe Hurdacı & 7/24 Hurda Alanlar & Hurdacılar 55
  Next reading
  Çatalca Hurda Alanlar
  Hurdacı AraWhatsApp Yaz