Kağıt Hurdası & Kağıt Hurda Alım Satım Yeri

kağıt hurdası

Ülkemizde çok yaygın olarak yapılmakta olan kağıt hurdası değeri oldukça önemlidir. Kâğıtların ağaçlardan üretildiğini düşünecek olursak bu sektör hurdacılığın doğayı en çok koruyan alan olmasından ötürü kağıt hurda alım satım ciddi önem sarf eder. Kâğıt hurda sektörü işaret ediyor ki hurdacılık hayatımızın her yerindedir ve insanlar gündelik hayatlarında kâğıtları farklı atık kutuları kullanarak dahi bu sektöre katkıda bulanabilirler. Doğa hepimiz için bu sebeple doğayı korumalı ve geri dönüşüme etki eden her şeye dikkat etmeliyiz. Geri dönüşüm kültürü olan topluma ait ülke gelişimi her daim yükselmektedir. Kağıt hurdaların geri dönüşümü oldukça önemli ve elzemdir.

Kağıt hayatımızın her alanında evimizde, işimizde sıkça kullanılmaktadır. Kağıt üretiminde kullanılan malzemenin ağaç olduğunu düşünürsek israfın önüne geçmeli ve geri dönüşüme destek verilmelidir. Her zaman hatırlattığımız üzere 1 ton kağıt üretmek için ortalama 17 ağaç kesilmesi gerekmektedir. Ülke olarak her sene tonlarca kâğıt tükettiğimiz düşünülürse her sene kâğıt gereksinimimiz amacıyla yüzlerce ağacın kesildiği meydana çıkmış olur. kağıt hurdası çok önemli bir geri dönüşüm malzemesi olmaktadır.

Hurda Kağıt Fiyatları

Hamur Beyaz Hurda Kağıt Fiyatları 5,00 TL/Kg
Değişik Renkli Hurda Kağıt  Fiyatları 2,00 TL/Kg
Hurda Karton Kağıt  Fiyatları 2,00 TL/Kg
Hurda Okul Kitabı  Fiyatları 5,00 TL/Kg
Hurda A4 Fotokopi Kağıdı  Fiyatları 2,00 TL/Kg
Hurda Peçete Kağıdı  Fiyatları 1,00 TL/Kg
Hurda Karton Bardak  Fiyatları 2,00 TL/Kg
Kullanılmış Hurda Gazete  Fiyatları 2,00 TL/Kg
Kullanılmamış Hurda Gazete  Fiyatları 2,00 TL/Kg
Bristol Hurda Kağıt  Fiyatları 0,00 TL/Kg
Hurda Kuşe Kağıdı  Fiyatları 2,00 TL/Kg

 

Kağıtlarınızı hurdaya veremiyorsanız da lütfen geri dönüşüm kumbaralarına atarak doğaya ve geleceğimize saygı gösterelim.

kağıt hurdası

Kağıt Hurda Alan Yerler

Kullanılmış yada yıpranmış kağıt, karton hurdası alınarak geri dönüşümden sonra tekrar kullanılabilir duruma getirilmektedir. Hurdacı sektöründe faaliyette olan firmamız tüm hurdalarınızı değeri karşılığında nakit ödeme ile alıyor ve daha yaşanabilir dünya için doğaya saygı duyuyoruz. Develi hurda olarak bir maddeyi geri kazanmanın onu tekrar üretip işlemekten çok daha basit olduğunun bilincindeyiz. Kullanılmış kâğıtların geri transformasyon işlemlerinden geçerek yineleme olarak kullanılması ülke ekonomisine katkı sağlayacaktır.

Geri kazanılabilir kağıt çeşitlerine baktığımız da nerdeyse hepsi yapılacak geri dönüştürme işlemlerinden sonra tekrar kullanıma uygun hale gelir. Kağıt hurda alan yerler ekibi olarak tarafımızca alınan bazı kağıt çeşitleri; karton kâğıtlar, bardak kâğıtları, dergi ve gazete, fabrika atığı kağıt, matbaa atığı kağıt, kitap, defter, karton, mukavva ve mektup kâğıtları gibi tüm çeşitleri alıyor geri dönüşüm kapsamına alarak yeniden kullanılmasını sağlıyoruz.

kağıt hurdası

Hurda Kağıt Alım Satım

Kağıt hurda alımından sonra uygulanacak geri dönüşüm işlemi sırasında kağıtların kullanım durumu, niteliği, kalitesi yada kullanılmamış olması hurda kağıtların değerlerini belirler. Bu sebeple satmak istediğiniz kağıt hurdası için önce mobil saha ekiplerimiz adresinize dakikalar içinde gelerek fiyat teklifi yapacaktır. Fiyatta anlaşılması durumunda tartım işleminden sonra nakit ödemeniz elden yada havale olarak hesabınıza gönderimi yapılır. Tüm hurda alım satım işlemleri faturalı olarak yapılmaktadır.

Tüm hurdalar değerlidir. 0531 630 37 75 numaralı telefonu arayın hemen adresinize ekibimiz gelsin ve dakikalar içerisinde hurdanızı nakite dönüştürün.

İstanbul Hurdacı

Leave a Comment

Previous reading
İçerenköy Hurdacı & Hurda Alım Satım Yeri
Next reading
Kavakpınar Hurdacı & Hurda Alım Satımı 87
Hurdacı AraWhatsApp Yaz