Hurda Yanık Bakır & Yanmış Bakır Ne Kadar & Hurda Alanlar

Hurda Yanık Bakır

Yanık Bakır Nedir diye birçok kişi de Kırkambar Yanık Bakır olarak da adlandırılmaktadır. Bakır ile yanık bakır arasında çeşitli farklılıklar vardır. Kırkambar yanık bakır hurdası çoğunluk olarak elektrik tellerinde, ısıyı iyi iletmesi gereken mutfak eşyalarında inşaat kirişlerinde ve beton da da güçlendirme amacıyla kullanılmaktadır. Profesyonel olarak çalışan develi hurda elinizde bulunan bütün hurda yanık bakır çeşitlerini kilo/ton fark etmeksizin satın almaktadır.

İletken özelliği sayesinde hemen hemen elektrik sanayi de en çok kırkambar yanık bakır hurda kullanılmaktadır. Kurumsal hurdacı kimliğimiz ile İstanbul merkezli çalışan şirketimiz deneyimli kadrosu ve tüm teknik donanımlı araçlarımız ile adresten alım gerçekleştiren hurdacı olarak çalışır.

Hurda Yanık Bakır Ne Kadar?

Bakır hurdası bir çok cinse ayrılan ve kullanım/yanık durumuna göre fiyatı değişkenlik gösterir. Bakır hurda, yanık bakır hurda, kablo bakır hurda gibi bir çok seçenek bulunmakta ve her birinin değeri ve fiyatı ne kadar olduğu değişmektedir. Bir hurdanın fiyatını belirlemek için öncelik olarak hurda parçasının ağırlığı ve cinsi belirleyici olmaktadır. Sarı hurda içeriğinde de büyük oranda hurda barındırdığı bilinmekte ve ona göre değerlendirilmektedir.

Hurda Yanık Bakır

Develi hurda firmamıza ait geri dönüşüm fabrikalarımızın olması sebebiyle piyasada olan en yüksek fiyatlar teklif edilerek elinizdeki hurdaların alınmasını sağlamaktadır. Üstelik ücretsiz mobil servisimiz ile elinizdeki parçaları günlük değerini hiç bir ücret ödemeden öğrenebilirsiniz. Uzman çağrı merkezimizi arayarak elinizdeki bütün parçaları aynı gün satabilirsiniz.

Hurda Yanık Bakır Alanlar

İstanbul merkezli çalışan develi hurda şirketimiz hurda yanı bakır alanlar olarak adresinize kadar gelmektedir. Firmamızda ekstra ücretler yansıtılmadan ve günümüz şartlarına uygun fiyatlar ile hurda alışverişi yapılır. Develi hurda olarak yerinizde hurdalarınızı satma imkanına sahipsiniz. Hurdalarınızı araçlarınızla taşımaya yada bir yere götürmeye artık gerek yok. Firmamız hiç bir hurdanızı taşımanıza gerek bırakmadan yeterli ekip ile adreslere gelerek alım yapar.

Hurda Yanık Bakır

Adresten hurda alımı için bizlere 0531 630 37 75 ulaşarak aynı gün hurda satabilirsiniz. Hurdacı numarası ile bizleri aradığınızda İstanbul ilçelerinde size en yakın ekip vereceğiniz konuma hareket edecektir. İçeriğinde bakır olan bütün hurda çeşitlerini aynı gün ekiplerimize satarak değerlendirebilirsiniz. Develi hurda olarak tüm hurda alanlar hizmetlerinde nakit ödeme karşılığı hizmet veriyoruz.

İstanbul Hurdacı
Previous reading
Geri Dönüşüm Hurdacılık İşinde Kar Oranı
Next reading
Geri Dönüşüm Nedir? & Hurdacılık
Hurdacı AraWhatsApp Yaz