Hurda Kurşun Fiyatı 39 Güncel Hurda Fiyatları Kilo Fiyatı

Hurda Kurşun Fiyatı

Günümüz itibari ile ortalama Hurda Kurşun Fiyatı 39₺ olarak hurdacı alımları bulunmaktadır. Elinizde bulunan kurşun hurda satmak istiyorsanız, toplu ve yüksek kilolarda alımları aynı gün adresinize gelerek yapıyoruz. Hurdacı numarası olan 0531 630 37 75 ile iletişime geçerek güncel kur hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hurda kurşun sanayi ve endüstride sıklıkla kullanılmaktadır. Akü imalatı bunların başında gelmektedir. Kablo izolasyon, mühimmat, alaşımlar, kimyasal ve daha bir çok çeşitli maddelerle birlikte kullanılmasından ötürü hurdası değerli olmaktadır. Geri dönüşüm uygulanan tüm kurşun malzemesi tekrar sanayiye kazandırılır ve yeniden kullanılması sağlanır.

Kurşun Hurda Kilo Fiyatları

Gününümüzde enflasyonun sürekli yukarı çıkması her kalem ürüne zam yapıldığı gibi hurdalarında değeri artmaktadır. Ortalama hurda kurşun kilo fiyatları 39₺ civarında piyasası olmakta ve hurdacı kapasitesine göre bu fiyat değişmektedir. Develi hurda olarak satmak istediğiniz bütün hurda çeşitlerini en iyi hurda kilo fiyatı vererek satın alıyoruz.

Develi hurda İstanbul merkezli çalışarak adrese gelen hurdacı hizmetleri ile sizlere en kolay ve en kazançlı alışveriş imkanını sağlamaktadır. Kurşun ve diğer türevlerde hurdanız bulunuyorsa en doğru ve güncel fiyatlar ile elinizden çıkartabilirsiniz. Adetli yada  az miktarda elinizde tuttuğunuz en Hurda Kurşun için alımlarımız bulunmaktadır.

Hurda Kurşun Fiyatı

Hurda Kurşun Alanlar

Elinizde bulunan hurdaların ne kadar edeceğine dair net bir bilgi verilmesi mümkün değildir. Ancak elinizde olan malzemenin kurşun olduğuna ve kaç kilo olduğunu biliyorsanız hemen develi hurda olarak bizi arayabilir ve fiyat alabilirsiniz. Hurda alanlar olarak en iyi fiyatı veriyor, hızlıca adresinize geliyor ve ödemenizi peşin olarak yapıyoruz.

Güvenli ve hak ettiği değerler ile alışveriş imkanı için mutlaka bir kaç hurdacı ile iletişime geçerek fiyat araştırması yapmalısınız. Her hurdacı kapasitesine göre fiyat vermektedir. Elinizde olan hurdaları en iyi fiyata satmak için mutlaka bizlerden fiyat almalısınız.

Kurşun Hurdası Kaç Para Eder

Elinizde bulunan kurşun hurdalarının kaç para edeceği tamamiyle ağırlığı ve niteliğine bağlıdır. Standart firesi olmayan Hurda Kurşun Fiyatı 38 TL civarında seyretmedir. Bu fiyatlar günümüzde sürekli değişebilmekte ve en doğru net bilgiyi bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

Hurda satacağınız zaman sizlere en yakın hurdacı tercih ederek elinizdeki malzemeleri hızla satabilirsiniz. Develi hurda haftanın 7 günü sürekli sahada olup onlarca ekibi ile sizlere hizmet vermektedir.

İstanbul Hurdacı
Previous reading
Etiler Hurdacı & Bakır, Kablo, Sarı Hurda Fiyatları 7/24
Next reading
Sultangazi Hurdacı & 7/24 Hurda Alanlar & Develi Hurda
Hurdacı AraWhatsApp Yaz