Hurda Akü

Hurda Akü

Akümülatörlerin tüm türleri değerlidir ve hurda akü tarafımızca satın alınarak geri dönüşüme kazandırılır. Hurda akülerinizi değerinde alıp, geri transformasyon tesislerinde yineleme ekonomiye kazandırıyoruz. Akümülatör, akü, akım toplar, batarya, elektrik enerjisini kimyevi enerji olarak depo eden, istenildiğinde bunu elektrik enerjisi olarak veren aygıt, araçlarda tespit edilen elektrik enerjisi kaynağıdır. Bu materyal oldukça kıymetli malzemelerden oluşmakta ve geri dönüşüme kazandırılması oldukça önemlidir. Atıl vaziyette bekleyen tüm hurdaları satarak değerlendirebilirsiniz.

Elektrik ve elektronik teknolojisi bölümünde sarf edilen ve günümüzde pek çok yerde aktif sarf edilen akü (kısaca akü) hayatımıza pek çok basitlik oluşturmaktadır. Özellikle otomobil teknolojisinde yoğun bir tüketimi vardır. Otomotiv pazarında sarf edilen aküler en çok kullanım alanlarıdır. Deniz altı ve vinç gibi elektrikli motorlarda kullanım alanları vardır. Ve telefon santrallerinde düşük akımlı türleri vardır. Akülerin dahi başka maddeler gibi dahi bir ömrü vardır. Ömrünü tamamlamış çalışmayan hurda akü, yineleme geri dönüşümü ile hem doğaya katkı salıyor hem de ekonomimize destek sağalıyoruz.

Hurda Akü Fiyatları

Hurda Sulu ve UPS Akü fiyatları 19,00 TL/Kg
Hurda Batarya Akü fiyatları 19,00 TL/Kg

 

Hurda Akü

İstanbul Hurda Akü Alanlar

Akü olarak imal edilen fakat yıllarca kullanıp yıpranan yada arızalanan ve böylece hurdaya ayrılan her tür aküyü hurdacı olarak satın alarak değerlendiriyoruz.

Adet yada yüksek tonlarda otomobil aküsü, oto aküsü, büyük akü ve ufak akü hurdalarını satın alıyoruz. İstanbul hurda akü fiyatları satacağınız hurdanın cinsi, niteliği ve miktarına göre değişiklik göstermektedir.

Örneğin hurdanın niteliği, bünyesinde tespit edilen metallerin oranı ve hurdanın hali yani geri dönüştürebilme oranı gibi parametreler hurda fiyatlarını bizzat olarak değerlendirilmesini sağlar. Satacağınız hurda akü tane yada toplam güncel 2022 yılına ait güncel fiyatını öğrenmek için bizlerden hurda akü fiyatları fiyat teklifi alın.

Hurdanın bulunduğu yerde İstanbul develi hurda mobil aracı tarafından keşfin yapılması, cinsinin ve niteliğinin bir yetkin hurdacı tarafından değerlendirilmesi sizlere daha iyi ve doğru fiyatları vermemizi kolaylaştıracaktır.

Hurda Akü Çeşitleri;

 • Kurşunlu aküler
 • Alkalik aküler
 • Çinko ve gümüşlü aküler
 • Kuru Akü hurdası,
 • Sulu Akü hurdası,
 • Jel Akü hurdası,
 • Bitik Akü Hurdası
 • Akümülatör Hurdası,
 • Batarya Hurdası,
 • Nikel Kadmiyum Akü hurdası,
 • Kurşun Kalsiyum Akü hurdası,
 • Bakımlı Akü hurdası,
 • Bakımsız Akü hurdası,
 • Büyük/Küçük Akü hurdası,

Hurda Akü

Araba Hurda Aküsü Alımı

Akümülatörlerin iç yapısı, start/marş gayeli olanlara göre büyük değişiklik gösterir. Kesintisiz ve yedek enerji gereksinimleri amacıyla bilindik en eski, basit ve ekonomik yöntemdir.

Akümülatör yani kısaca 'akü' elektrik enerjisini kimyevi enerji olarak depo eden güçlü bir enerjisi kaynağıdır. Kullanıma bağlı olarak bunu elektrik enerjisi olarak veren aygıt, araçlara elektrik enerji kaynağı olarak da kullanılabilir. Çalışma prensipleri eş değer olmakla beraber, günümüzde akümülatörler çoğunlukla araçlarda marş gayeli olarak kullanılmamaktadır. Görevini yerine getirmeyen akümülatörleri hurda akü alanlar işletmemize satıp değerlendirme imkanına sahipsiniz.

Elektrik enerjisi depolama da da kullanılan aküler yavaş yavaş ülkemizde otomobil haricinde kullanılıyor olması da yaygınlaşmaktadır. Hurda fiyatları makalemize göz atarak fiyatlandırma hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Hurdacı

Leave a Comment

Previous reading
Kurtköy Hurdacı & Hurda Alanlar
Next reading
Hurda Bilgisayar
Hurdacı AraWhatsApp Yaz