çelik hıurda

Bir çok hurdaya istinaden çelik hurda oldukça kıymetli maddelerdendir. Çelik, demir elementi ile çoğunlukla yüzde 1'e yakın bir oranda karbon miktarının bileşiminden meydana gelen bir alaşımdır. Çelik alaşımındaki karbon miktarları çeliğin sınıflandırılmasında aktif rol alır. Karbon umumi olarak demir' in alaşımlayıcı maddesi olsa dahi demir elementini alaşımlamada magnezyum, krom, vanadyum ve volfram gibi değişik elementler dahi kullanmak mümkün. Hurda çelik alan yerler içinde en iyi fiyatı biz veriyoruz. Çelik hurdası alımı yapıyoruz. Alaşımda sarf edilen karbon miktarı çoğunlukla %0,2 ila %2,1 oranında değişir. 

Çelik maddesinin % 100 geri dönüşümü sağlanabilmekte ve bu prosedür çoğu kez yapılmasına karşın çeliğin kendisine saf özelliklerini kaybetmeyen bir yapıya sahip olduğu görülmektedir. Geri transformasyon atıklarından olan çelik maddesinin mühim özellikleri bulunuyor. Günümüzde şayet çelik; kurşun, otomobil aküleri, kaldırma ağırlıkları, cephane, boya-pigment, dalış hedefiyle ağırlık kemeri, kurşun kristal cam, kablo kılıfı, mimari, çatı kaplaması ve vitray pencerelerde sık sık kullanılmaktadır.

çelik hıurda

Çelik Hurda Alanlar

Doğada bile şuan tonlarca çelik atığı çürümeye, paslanmaya bırakılmıştır. Şayet çelik hurda alanlar olarak hurdacı ya teslim edilseydi, yeniden geri dönüşüm işlemleri sonrasında kullanılabilirdi. Unutulmamalıdır ki bir malzemeyi geri dönüşüme vermeniz doğaya ve ekonomiye büyük katkı sağlayacaktır. Sağlam yapısı ve basit işlenebilir bir madde olmasından ötürü çelik hurdası oldukça kıymetlidir. 

Kıymetli ve madenden çıkan kaynakların alımını yapan hurdacı olarak aynı gün adresinizde tartım işlemini yaparak satın alıyoruz. Satın almadan önce hurda fiyatları tespiti işinde uzman kişiler tarafından gerçekleştirerek nakit olarak ödeme yapıyoruz. Bünyemizde bulunan iş makine yahut forklift ile bulunduğu yerden aracımıza yüklüyor ve bir sonraki hurda alımı işi için görüşmek üzere yanınızdan ayrılıyoruz.

çelik hıurda

Çelik Hurda Fiyatları

Çelik hurda fiyatları tespit etmek için atıklarından ayırmak epey basittir. Dev mıknatıslı araçları ile çelik hurdaları ayrıştırma işlemi yapılarak nokta atışı ve hata payı sıfır olarak en doğru hurda fiyatları çıkarılmaktadır. Çelik hurdaların geri dönüşümü ile yineleme kullanılması doğal kaynakların daha düşük kullanılmasını sağladığı gibi daha düşük enerji maliyeti ile üretim faaliyetlerinin yürütülmesini karşılamaktadır. 

Geri dönüşümün çevremize ve ülke ekonomisine olan katkılarının bilinci ile develi hurda ekibi çalışmaktadır. Çelik hurda fiyatları 2022 güncel kur üzerinden hesaplanarak doğru rakamlar teklif edilerek alışveriş yapılmaktadır. Çeliğin tüm türleri oldukça kıymetli ve asla çürümeye bırakılmamalıdır. Çok geniş alanlarda kullanılan çelik tam anlamıyla geri dönüştürülebilirdir. Develi hurda ekibi olarak, atık taşıma işlemi, atık imha işlemi, atık bölme ve toplama işlemi, hurda ambalajı toplama işlemleri tarafımızca işini ehli ile yapan kişilerce gerçekleştirilmektedir.

Sokağınıza hurdacının gelmesini beklemeden hurda çelik alan yer olarak değerli tüm atıklarını hemen bugün satın alabiliriz. 0531 630 37 75 numaralı telefonumuzdan bize ulaşın hemen ekibimiz adresinize gelsin.

Develi hurda ekibi adresinize geldiğinde alüminyum hurda, bakır hurda, demir hurda, kablo hurdası gibi aklınıza gelebilecek tüm geri dönüştürülebilir parçaları satabilirsiniz.

Hurdacı AraWhatsApp Yaz