Hurda Toplama

hurda toplama

İstanbul ilçelerinde aktif olarak hurda toplama hizmetini anlaşmalı firmalar ve şirketler ile gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllardır anlaşmalı olduğumuz kurumlar hurdacı ihtiyaçlarında firmamıza ulaşarak ekip talep etmektedir. Hurdacı sektörü bireysel olarak da yapılmakta ve kurumsal firma olarak da yerine getirilmektedir. Develi hurda firmamızda hurda toplama ile alınan tüm ürünler ayrı ayrı sınıflandırılmaktadır. Hurda toplaması, depolarda ayrı ayrı sınıflandırılması ve eritme ham maddeye çevirme hizmeti olarak ayrı ayrı ekiplerce yapılmaktadır.

Profesyonel olarak uzunca yıllardır hurdacı hizmetlerini uzman ekipler ile gerçekleştiriyoruz. Tüm birimler uzman oldukları alanlarda hizmet sağlamaktadır. İstanbul ilçelerinde büyük mahalle semtlerinde ve sanayi bölgelerinde sabit ekiplerimiz bulunmaktadır. Develi hurda olarak hurda toplama yaptığımız ürünler, bakır talaşı, hurda bakır, hurda kablo, soyma kablo hurdası, sarı pirinç hurda, hurda bronz, alüminyum bronz, alüminyum hurda, çinko hurdası gibi dönüştürülebilen hurdalar alınır.

Hurda Toplama İşlemi

Hurda toplama işlemi kimi hurdacılar tarafından çevreden toplanır yada anlaşmalı kurumlara giderek alınır. Kullanılmayan ve eski işlevini görmeyen dönüştürülebilir atıkları hurda alanlar olarak satabilirsiniz. Ev ve iş yerinde çıkacak olan hurdalar dönüştürülebilir olması ve hurdacı tarafından ham madde ortaya çıkartılması çok mühimdir. Doğaya atılacak olan bu maddeler, toprak ile karışmamasından ötürü ekosisteme zarar verecektir. Seyyar yada profesyonel hurda alımı yapan firmalar ile çalışabilirsiniz.

Hurdacılar, çevreden hurda toplama veya develi hurda olarak talep gelmesi durumunda verilen adreslerden alırlar. Hurdaları toplama işlemi için İstanbul ilçelerinde onlarca araçlı saha ekipleri bulunmaktadır. Anlaşmalı hurdacı geri dönüşüm şirketlerine satarak hurda parçalarının hammadde haline dönüşmesine ve tekrar piyasaya ucuz olarak çıkması sağlarlar. Kurumsal hurdacı olarak develi hurda tüm adreslere hızlıca ulaşarak hurdanızı teslim alabilecek teknik donanıma sahip olarak alınır. İster firma olarak ister kişi olarak develi hurda ekibini arayarak hızlıca alışveriş yapabilirsiniz.

hurda toplama

Hurda Ayrıştırma İşlemi

Develi hurda İstanbul ilçelerinde adreslerden satın alınan hurdalar depolarımıza teslim edilir. Yıllardır çalışma kadromuzda olan işin ehli kişiler tarafından maddelere ayrıştırması yapılır. Hurdanın büyüklüğü yada hacmi fark etmeksizin satın alınır ve çeşitli işlemlerden geçirilmektedir. Toplanan hurdalar, hurdacılık tesislerinde bulunan depolara yollanır ve ayrıştırma işlemi burada başlar. Çok büyük boyutlarda olan hurdalar kolay taşınmaları için özel makinelerde parçalarına ayrıldıktan sonra bu sürece dahil olur.

Hurda toplama merkezleri tarafından alınan hurdalar maddesine göre ayrıştırma işlemi yapılır ve geri dönüşüme başlanır. Profesyonelce çalışma karşılığında elde edilen hurda geri dönüşümü sonrasında maden ürünleri piyasaya uygun fiyatlı çıkmaktadır. Uygun fiyatlı satılması sebebi ile bir çok firma , inşaat firmaları ve endüstriyel şirketleri talep etmektedir. Hurda toplama işlemi için uzmanlık çok önemli olmakta ve dikkatle yerine getirilmesi gerekmektedir.

hurda toplama

Hurda Değeri Yüksek Parçalar

Develi hurda olarak teknolojik özel aletler ile hedeflenen küçük parçalara ayrılır ve sınıfına göre işlemine alınmaktadır. Küçültülen ve işleme girecek olan hurdalar türlerine ve içeriğinde bulunan bileşenlerine göre sınıflara ayrılır. Daha çok metallerden oluşan ve develi hurda olan satın aldığımız maddeler,

  • Bakır,
  • Sarı pirinç,
  • Krom,
  • Kurşun,
  • Alüminyum,
  • Çinko,
  • Plastik,
  • Demir,
  • Kalay,
  • Nikel,

Geri dönüştürülebilen tüm materyaller ekosisteme ve ekonomiye katkı sağlayan hurdaları, hurdacıya satınız. Develi hurda her çeşit hurda toplama hizmetini uzman ekipleri ve ücretsiz keşif araçları ile gerçekleştirmektedir. Hurdanız çok hacimli olabilir yada tonlarca ağırlıkta olabilir, ağırlık ve çap fark etmeksizin büyük depolarımız ve gerekli donanıma sahip araçlarımız ile adresinizden aynı gün alınabilmektedir. Develi hurda her çeşit hurda alımını hurda alan yerler olarak gerçekleştirmektedir. En iyi fiyatlar ile hurda satmak için bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Hurdacı

Leave a Comment

Previous reading
Başıbüyük Hurdacı
Next reading
Topselvi Hurdacısı & Hurda Alım Yeri 7/24 – Hurdacı Numarası
Hurdacı AraWhatsApp Yaz