Telefon Hurdası Alanlar & Akıllı Cihaz Hurdası Alınır 88

telefon hurdası alanlar

Telefon hurdası alanlar arıyorsanız, develi hurda olarak tüm cihazlarınızı hemen alırız. Hemen her gün hızla ilerleyen teknoloji çağı daha bir kaç sene önce çıkan telefonları dahi hurdaya çıkartabilmektedir. Bozulan, çalışmayan cep telefonları bazı durumlarda tamir ücreti yeni bir cihazdan bile yüksek tutmaktadır. Bu gibi durumlarda telefonlarımızı evin yada iş yerinizin kenarında köşede yıllarca durması için atıyoruz. Fakat elinizde bulunan telefon hurdası toplu halde satarak nakite çevirebileceğinizi biliyormusunuz?

Minimum 500 kilo ve üstü telefon hurdası alınır

Şirketimiz hurda cep telefonu alanlar olarak hizmet sağlıyor ve sizlerden tüm cihazları ödeme karşılığında satın alıyoruz. Hurdacı olarak her ilçe de hizmet sağlayan şirketimiz doğaya ve ekonomiye katkısı açısından tüm geri dönüştürülebilir maddeleri alarak ham maddesine çevirmektedir.  Çoklu adet tüm miktarlarda telefon hurdası alanlar olarak satın alıyoruz.

Hurda Telefon Alan Yerler

Telefon hurdası alanlar olarak cihaz içeriğinde ki materyaller kıymetli ve değerlidir. Tamiri çok pahalı olan toplu halde telefonlarınızı bize satabilirsiniz. Kilo ağırlık olarak satın aldığımız hurdalar telefon adetiniz ne kadar çok olursa o kadar çok nakit karşılığı olacaktır. Hurda telefon alan yer olarak tüm eski yada yeni cihazlarınız hurdacı olarak alınır ve geri dönüşüm merkezlerinde işleme gönderilir.

Profesyonel çalışmalar gerçekleştiren develi hurda tüm piyasadan topladığı hurdaları şirketimize ait geri dönüşüm merkezlerimize göndererek ham maddelere dönüşmesini sağlar. Ham maddeye dönüşümü demek tekrar piyasada kullanılabilir anlamına gelmektedir. Hem de yeniden piyasada kullanıma sunulan bu parçalar yenisine oranla çok daha uygun olmaktadır.

telefon hurdası alanlar

Telefon Hurdası Alan Firmalar

Telefon hurda alanlar sektöründe pastadaki en büyük paylardan biri telefon hurdası alanlar için geri dönüşüm için çok mümkündür. Telefonların iç aksamı ve panelleri farklı, dış iskeletinin farklı şekilde değerlendirilir. İşin ehli olan develi hurda firmamıza teslim ettiğinizde en doğru şekilde dönüşümlerini sağlayacaktır. Hurdacılık pazarında getirisi en yüksek olan bakır hurda, demir hurda, alüminyum hurda gibi büyük çaplı hurdalar yanında telefon hurdası oldukça değerlidir. Teknolojik aletlerin iç aksamları oldukça çeşitli olması illaki geri dönüşümde değerlendirilmektedir. Özellikle son senelerde süratle artmakta olan telefon hurdacılığı bugünkü koşullarının hurda pazarında en çok getiriyi gerçekleştiren iş kolu olarak bilinir.

Telefon hurdası adet bazında değil kilo bazında tartım işlemi yapılarak fiyat teklifi yapılır. Hemen bizleri arayarak mobil saha ekibi talep edebilirsiniz. Adresinize gelecek olan ekibimiz işinde tecrübeli olmasından ötürü teknik donanıma sahip olarak gelmektedir. En yakın hurdacı olarak bizleri bulduğunuzda, satmak istediğiniz hurda telefonları tartar ver doğru kilo fiyatını 2022 yılına özel kur üzerinden teklif edecektir. Hemen anında peşin ve nakit olarak ödemeniz yapılarak cihazlarınız teslim alınır. Adresinize gelecek olan personelimiz covid 19 hastalığı bilincinde ve eğitimlerini almış olup tüm sosyal mesafe, maske, eldiven ve hijyen kurallarına dikkat ederek hizmet verir. Dilerseniz hes kodu sorgulaması yaptırabilirsiniz.

İstanbul Hurdacı

Leave a Comment

Previous reading
Kozyatağı Hurdacı & Hurda Merkezi & 0531 630 37 75 & Hurdacılar
Next reading
Raf Hurdası & Hurda Raf Alanlar 7/24 Hurdacı
Hurdacı AraWhatsApp Yaz