Makine Hurdası & Hurda Makina Alanlar 93

makine hurdası

Görevini yerine getiren yada getiremeyen makine hurdası alınır ve geri dönüşüme katılır. Hurda makine, hurdacılık sektörünün en geniş alana yaygın dallarından bir tanesidir. Makineler teknolojinin gelişmesiyle bundan sonra hayatımızın her yerinde bulunmaktadırlar. Hurdacılık pazarında gerçekte makine hurdası başka pek çok hurda dalını içerisinde barındırır. Örneğin bir makinenin içerisinde demir hurdası olan parçalar bulunurken döküm hurdaları dahi bulunabilir. Bunlar değişik değişik sahalarda geri kazanma işlemlerine sokulurlar. Bu sebeple büyük makineler parçalanarak değişik hurda alanlarına ilişkin olan parçaları teker teker bu iş sahalarına gönderilir. makine hurdası için adresinizden kendi araçlarımız(kamyon-vinç) ile gelerek teslim alıyoruz. 2022 yılına ait güncel kur üzerinden en iyi hurda fiyatları teklif edilmektedir.

makine hurdası

Makine Hurdası Alan Yerler

Makineler enerjileri birbirine dönüştürmekte büyük role sahiptirler. Bazı makineler elektrik enerjisini hareket enerjisine dönüştürürken bazıları da ısı enerjisini elektrik enerjisine dönüştürebilir. Kolay bir mekanizmanın ürünü olabilen makineler komplike pek çok mekanizmanın birleşmesi sonucu dahi ortaya gelebilirler. İnsanların eski dönemlerde vücut gücünü kullanarak zorlu bir şekilde başarabildikleri işleri günümüzde makineler yapar. Bu sebeple pek çok sektörün esasını makineler oluşturur. Modern dünyada fazlaca makine tüketimi makine hurdalarının hurdacılık pazarında mühim bir yer edinmesine neden olmuştur. Hurdacı olarak satmak istediğiniz makine hurdası bulunuyor ise bizi arayın ve tekliflerimizi iletelim.

Küçük matbaa makinesinden tutunda sanayi tip makineleri dahi hurda olarak değerlendiriyoruz. Satmak ve elden çıkartmak istediğiniz makinalar günlük değeri karşılığında teslim alınabilmektedir. Hızlı ve anlık olarak hazırlıklı bir biçimde çalışma prensibine sahibiz. Bu sebepler ile

makine hurdası

Makine Hurda Fiyatı

Makine hurdası satmak için bizleri aradığınızda hemen bölgenize en yakın hurdacı mobil saha ekiplerimiz yönlendirilerek hurdanıza ait değeri için hemen makinanızın ham maddesi tespit edilir. Ardından ağırlık alınabilmesi için hurda makinanın ağırlığına bağlı olarak firma bünyemizde bulunan vinç yada forklift ile kaldırılarak tartım işlemi gerçekleştirilir. Hangi maden ürünü belirlenen ve kilo/ton ağırlığı tespit edilerek bulunduğumuz yıla ve güne göre güncel kur üzerinden satın alma teklifi yapılmaktadır. Satın alma teklifi ister yazılı olarak isterseniz de mail olarak kaşe imza olacak şekilde gönderilebilmektedir.

Onayınız doğrultusunda anında ödemenizi ister nakit olarak istersen izde havale olarak banka hesabınıza gönderilir. Ardından satın alınan hurda makine araçlarımıza yüklenir. Tüm hurda alım satım işlemleri develi hurda güvencesi ile dakikalar içerisinde gerçekleşmektedir.

Makinalar da çıkabilecek bazı hurda çeşitleri şu şekilde sıralanabilir;

makine hurdası

Makine Hurdası Alım Satım

Firmamız müşterileriyle makine hurdaların alım ve satımı ile ilgili vaktinde iş bitirme garantisi, iş güvenliğini, yerinde teslimat ve nakit ödeme ile çalışmalarını sürdürür. Makine hurdaların keşif yapılarak incelenmesi, parçalanması, tartı üzerinden kilo değeri ve taşıma(yükleme) bölümünde bulunan bütün personellerimiz alanlarında uzmanlaşmış kişilerdir. Makine hurdası alım satım işlemi develi hurda garantisi ile sağlanmaktadır. En iyi fiyatlarla makinanızı hurdacılara satarak değerlendirin. Hemen nakite çevirerek işinize yaramayan yada kullanmadığınız tüm makinaları ekibimize satabilirsiniz.

Geri dönüşüm işlemleri sonrası makinaların tekrar sahada kullanılması yada eritilerek ham maddelerine döndürülmesi ekonomi açısından destek sağlayacaktır. Makine hurdası satmak istediğinizde alım satım işlemlerini en iyi fiyatlar ile bize satarak en iyi şekilde değerlendirin.

İstanbul Hurdacı

Leave a Comment

Previous reading
Kaynarca Hurdacı & Hurda Alım Satım & 0531 630 37 75
Next reading
İçerenköy Hurdacı & Hurda Alım Satım Yeri
Hurdacı AraWhatsApp Yaz