Raf Hurdası & Hurda Raf Alanlar 7/24 Hurdacı

raf hurdası

Raf hurdası ham maddeye geri dönüşmek amacıyla aynı en başında olduğu gibi bir araya gelmektedir. Kullanım ömrünü tüketen rafların geri dönüştürülüyor ve yeniden kullanılmaktadır. Hurdacılık sektöründe en önemli etken tüm malzeme ve kıymetli maden ürünlerinin tekrar geri dönüştürülerek ham madde olarak piyasaya çıkartılabilmesidir. Bu sebeple hem materyaller çöp olmaz hem de ürün hemen hemen yarı fiyatına tekrar kullanıma sunulabilir. Hurda raf belirli bir süre sonra genellikle kullanıma bağlı olarak çürüme, defarmasyon, paslanma yada dökülme gibi belli belirsiz eskimeye gider.

Develi hurda işletmemiz tüm satın aldığı tüm hurdaları geri dönüşüm işlemlerine sokarak doğa bilincini yerine getiriyor ve ekonomiye katkı sağlamaktadır. Sizler de bu dönüşüm işlemlerine katkı sağlamak için bize ulaşın.

raf hurdası

Çıkma Raf Hurdası Alanlar

Gerek çıkma raf gerekse kullanım ömrü tamamlanan rafları geri dönüşüm merkezlerimize satarak değerlendirebilirsiniz. Her hurda işi yapan firmaların elinde geri dönüşüm makine ve cihazları bulunmayabilir. Profesyonel olarak yaklaşık 20 yıldır hurdacı sektöründe var olan develi hurda şirketimiz, geri dönüşüm merkezleri bulunan firmalardan olmaktadır. Raf hurdası satmak istediğiniz zaman rafların adeti, büyüklüğü yada çapı satış için bir engel oluşturmamaktadır. Ufak çaplı yada büyük çaplı raf hurdası nı aynı gün ekibimiz tarafından teslim alınır ve değerlendirilmektedir.

Çıkma raf hurdası alanlar olarak satın alacağımız da en önemli faktör kilo ağırlığı olmaktadır. Bir rafın değerini hem kullanılan maddesi hem de kilosu belirlemektedir. Satmak istediğiniz raf hurdası ne kadar ağır olursa o kadar kıymeti artmaktadır. Develi hurda profesyonel çözümlerini arayarak ufak yada büyük fark etmeksizin tüm rafları satabilir ve nakite dönüştürebilirsiniz. Tüm hurda alımı yaptığımızda malzemeleri teslim almadan ödemelerinizi nakit olarak gerçekleştiriyoruz.

Raf Hurdası Alım Satım

İş yerlerinde, plazalarda, yemekhane ve restoranların beraberinde otellerde tadilat çalışmaları yapılırken çok raf artığı çıkabilmektedir. Bu dağılımda alışveriş merkezi ve mağazaların tüketime cevaplamak namına devamlı yenilenen vitrin ve modellerin hurda rafı çıkmasına sebep olduğu bilinmektedir. Her ne sebeple olursa olsun bütün bu kaynaklardan gelen çıkma raflar mutlaka atık değildir. Çıkma raflar değerlendirilerek, ham madde kaynaklı dönüşüme sokulabilir. Raf hurdası alım satım işlemleri şirketimizce aracı kullanılmadan gerçekleştirilmektedir.

Günümüz teknolojisine uygun olarak raf hurdası satın alma işlemlerinde ürünlerin güncel kur üzerinden değeri tespit edilerek doğru fiyat teklif edilir. Hurda fiyatları teklif edilmeden önce mutlaka seyyar tartımız ile ağırlığı ölçülür ve güncel değeri ortaya çıkarılmaktadır. Genellikle rafların maddesi demir hurda olarak değerlendirilmektedir. Kimi raflarda çelik hurdası kiminde ise alüminyum hurda da çıkabilmektedir. Şayet hurda raf cinsine göre değerlendirilecek olup en iyi fiyat garantisi ile alım satım yapılır.

raf hurdası

Çıkma Rafları Nasıl Satabilirim

Metal ve demir gibi raflar ham maddeye dönüştürüldüğünde en çok gelir getirenlerden biriyken bunun sebebi şayet kıymetli metaller olmalarından gelmektedir. Hurda sektöründe geri dönüştürülebilir ve tekrar kullanıma kazandırılacak maddeler oldukça kıymetlidir. Çıkma rafları nasıl satabilirim gibi bir düşünceniz var ise hiç sizleri yormadan aynı gün mobil saha ekiplerimiz gelip tartım işlemlerini gerçekleştiriyor ve hak ettiği en iyi fiyatı sizlere sunuyor. Kabul etmenizden sonra ödemeniz nakit olarak teslim edilir.

Hiç bir raf çöp değildir. Çöpe atarak hem kazancınızı kaybedebilir hem de doğaya ve insanlığa fark etmeden zarar verirsiniz. Raflarınızı mutlaka en yakın hurdacı yani geri dönüşüm merkezlerine teslim etmelisiniz.

İstanbul Hurdacı

Leave a Comment

Previous reading
Telefon Hurdası Alanlar & Akıllı Cihaz Hurdası Alınır 88
Next reading
Jeneratör Hurdası 7/24 Hurdacı & Hurda Alım Satım 17
Hurdacı AraWhatsApp Yaz