Alüminyum Hurda Fiyatı 57 TL Hurda Fiyatları 0531 630 37 75

Alüminyum Hurda Fiyatı

Her çeşit hurda alımı yapılan şirketimizde hak ettiği değerler ile alınır. Alüminyum hurda fiyatı piyasada oldukça değişkenlik gösterir ve malzemenin cinsi belirleyici olmaktadır. Kırkambar alüminyum hurdası, Jant alüminyum hurdası, tel alüminyum hurdası, ofset alüminyum hurdası, Alikobant alüminyum hurdası, Sert alüminyum ve inşaat çevirme alüminyum hurdası gibi seçenekler fiyatları belirler.

Hurda alüminyum fiyatı en iyi teklif etmek adına hizmet sunuyoruz ve aynı zamanda ücretsiz keşif ile tüm hurdanızı adresinizden alıyoruz. Günümüzde kullanılan ürünlerin farklı derecede saflıktaki alüminyumdan yapılmasından ötürü içerik olarak fiyat da değişebilir. Boyalı ve boyasız alüminyumda fiyatları da birbirinden farklılık göstermesinin nedeni boya miktarı kadar fire olacaktır. Hurdacı arayışınız varsa develi hurda profesyonel çözüm merkezi olarak elinizdeki tüm parçaları aynı gün satın alıyoruz.

Alüminyum Hurda Fiyatları

Develi hurda, alüminyum gibi birçok hurda metalinde alımını yaparak geri dönüşüme katkı sağlamaktadır. Evde, depoda yada fabrika gibi iş yerlerinde beklettiğiniz işinize yaramayan alüminyum bulunuyor ise İstanbul hurda piyasası arasında en iyilerden olan şirketimize en yüksek alüminyum hurda fiyatları ile satabilirsiniz. Her gün sürekli yükselen hurda fiyatları ile günümüzde her alanda kullanılan alüminyumu kazanca çevirebilirsiniz.

Alüminyum Hurda Fiyatı

Isı ve elektriği bakır kadar iyi iletebilen alüminyum ekstra hafif olması özelliği ve üzerinde işlem yapılabilmesi kolay olmasından ötürü bir çok üretim alanında kullanılır. Ulaştırma, inşaat, soğutma sanayi, uçak gibi sektörel anlamda çalışan firmalar elinden çıkarmak istediğiniz bu parçaları en iyi alüminyum hurda fiyatları ile satabilmektedir. Develi hurda ile iletişime geçebilir ve elinizde kullanmadığınız tüm hurda alanlar ekiplerimize satabilirsiniz.

Alüminyum Hurda Çeşitleri

İstanbul merkezli çalışan develi hurda şirketimiz adrese gelen hurdacı olarak sizlere ücretsiz hizmetler sunmaktadır. Alüminyum hurda çeşitleri adresinize gelindiğinde tek tek tarafımızca ayrılarak ağırlık tespiti yapılır ve Alüminyum hurda fiyatı teklifinde bulunuyoruz. En yüksek fiyatlar ile alım garantisini develi hurda olarak bizler vermekteyiz. Alüminyum hurda çeşitleri;

  • Matbaa / Ofset Alüminyum: Matbaada baskı sonrası oluşan atıktır. Ofset hurda fiyatı en üst seviyelerdedir.
  • Çıkma Profil: Bina restorasyon ve yıkımlarından elde edilir. Binalarda cam ve kapı çerçeveleri çıkma profil olarak isimlendirilir.
  • Alikobant Soyması: Cephe kaplamalarının restorasyonu neticesinde hurdaya ayrılan alüminyum ve plastik kompoziti birbirinden ayrıştırılır.
  • Ara iş Alüminyum: Doğrama, cephe, çadır ve tente işi yapılan firmalarda kullanılır ve boyasız profil yada levha denilebilir. Üretim atığı olarak nitelendirilir.
  • Tel Alüminyum: Şehirlerarası yüksek gerilim hatlarının yani elektrik hatlarının hurdaya ayrılması ile ortaya çıkan atıktır.
  • Kırkambar alüminyum: Tencere, tava, çaydanlık, tabak, kova gibi her evde kullanılan alüminyumdan yapılmış ürünlerdir. olabilir.
  • Alüminyum Jant: Genelde binek araçlarda kullanılan ve çoğumuzun çelik jant diye isimlendirdiği alüminyum jantlardır.
  • İmalat Artığı: Boyalı ya da boyasız saflık derece düşük olan ve imalat sonrası ortaya çıkan hurda alüminyumdur.
  • Kutu Alüminyum: Tüketilen tüm içeceklerin kutuları olmaktadır.
  • Sert Alüminyum: Bazı otomobil parçaları sert alüminyumdan üretilir. Araçların motor blokları sert alüminyum olabilmektedir.

Alüminyum Hurda Fiyatı

Tüm çeşitlerde hurda alımı aynı gün alüminyum hurda fiyatı teklif edilerek yapılmaktadır. İstanbul da hızlı, güvenilir ve hak ettiği fiyatlar ile alışveriş yapmak için hurdacı numarası ile bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Hurdacı
Previous reading
Hurdacı Fiyatları & İstanbul Hurda Alım Toplama Merkezi
Next reading
5 Hurdacılar Ne İş Yapar
Hurdacı AraWhatsApp Yaz