Musluk Hurda Fiyatı & 0531 630 37 75

Musluk Hurda Fiyatı

Develi hurda İstanbul ilçelerinde musluk hurda fiyatı musluğun alüminyum veya sarı hurda olmasına göre farklılık gösterir. Elinizde bulunan miktar az yada tonlarca musluk hurdası olması fark etmeksizin adresinize gelerek alım yapılır. İstanbul ilçelerinde hurda toplama bölümleri, dönüşüm merkezi ve şirket araçlarımız ile hurdalarınızın miktarı fark etmeksizin adresinize kadar gelmekteyiz. Develi hurda haftanın her günü hurda alımı yapılmaktadır.

Musluk hurdası genellikle kentsel dönüşüm olan yapılarda ortaya çıkabilmektedir. Bina yıkımları sonucunda bir dairede ortalama 4 adet civarı musluk hurdası çıkar. 5 katlı bir apartmanda ortalama olarak 20 daire 100 taneye yakın musluk hurdası olacağı anlamına gelir. 100 musluk hurdası da yaklaşık 50-60 kilo gelmektedir. Musluk hurda fiyatı 98 TL civarı olmaktadır. Hurdacı olarak en iyi fiyatlar ile bizlere musluk hurdaları satabilirsiniz.

Musluk Hurdası

Hurda sarı satarken öncelikle hurdanızı ne kadar satacağınızı yada fiyat olarak beklentinizi anlamak için bizlere bir kaç görsel atabilir ve ortalama değer öğrenebilirsiniz. Hurda fiyatlarında bulunan değişiklikler musluk hurda fiyatı üzerinde de direk olarak etkilidir. Hurda fiyatlarının yükseldiği zamanlar hurda musluk satışı gerçekleştirirseniz sizler için daha karlı olur. Sarı ve alüminyum musluklar paslanmaz özelliğe sahiptir. İstanbul hurda alanlar için bize ulaşabilir aynı gün peşin ödeme ile bize satabilirsiniz.

Musluk Hurda Fiyatı

Hurda musluk alan firmalar çoğunlukla adreslere giderek musluk almayı tercih etmezler. İçeriğinde sarı pirinç hurdası yada alüminyum bulunan musluklar piyasada çok fazla olmamasından ötürü fiyat performans açısından oldukça iyi olmaktadır. İstanbul ilçelerinde hurda alanlar ekipleri sizlere aynı gün ziyaret ederek alımı gerçekleştirmektedir.

Musluk Hurdası Kilo Fiyatları

Hurda musluk alanlar olarak develi hurda malzeme içeriğine göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Musluklar sarı hurdası içeriyorsa hurda sarı musluk fiyatları diğer musluk hurdalara göre ortalama 3 kat daha pahalıdır. Hurda sarı olarak adlandırılan malzeme esasen içerine göre bakır hurdası olmaktadır. Hurda bakır en çok toplanılan ve işlemden geçirilen malzemelerdir. Develi hurda olarak tüm cinslerde ve kullanım durumu fark etmeksizin en iyi musluk hurda fiyatı teklifleri vererek alıyoruz. Ortalama Musluk hurdası kilo fiyatı 100 TL civarında günümüzde seyretmektedir.

Musluk Hurda Fiyatı

Her üretici ürettikleri musluklara belirli bir sayıda açma ve kapama ömrü verir. Evimizde kullanılan musluklar çok fazla bozulmazlar. Hurda sarı malzemelerinizin geri dönüşüme çevrileceğinden emin olduğunuz hurdacıya malzemeleri teslim etmelisiniz. Develi hurda tüm hurda cinslerini aldığı gibi alüminyum yada sarı musluk hurda fiyatı içinde günlük olarak tespit ederek teklif yapmaktadır.

İstanbul Hurdacı
Previous reading
İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı
Next reading
Adrese Gelen Hurdacı & İstanbul Hurdacısı
Hurdacı AraWhatsApp Yaz