İncirli Hurda Alanlar & İncirli Hurdacı & 30 Dakikada Hizmet

İncirli Hurda Alanlar

Bakırköy ilçesinde bulunan en büyük semtinde İncirli hurda alanlar tüm elinizde olan parçaları satın alır. Geniş depo ve toplama alanlarımız olmasından ötürü kilo, hacim fark etmeksizin satın alabilme potansiyeline sahip olmaktayız. Hurda demir, alüminyum hurdası, sarı pirinç hurda, bakır hurda, kablo hurdası, metal hurdası, demir hurdası, motor hurdası, raf hurdası ve bunun gibi dönüşüme uygun parçaları satabilirsiniz. Ev tipi, fabrika tipi ve organize sanayi bölgelerinde sürekli hurda alanlar olarak günlük hizmet veriyoruz.

Doğaya ve ekonomik katkı düşünüldüğünde hurdacılık sektörü çok önemli ve çoğalması gerekmektedir. Geri dönüştürülebilir atıkları çöpe atmaktansa hurdacıya satabilir yada belediyelerin koyduğu kumbaralara atarak geri dönüşüme destekte bulunabilirsiniz. İncirli hurdacı firması olarak her cadde ve sokaklarda bulunan ekiplerimiz sayesinde 30 dakikada alışveriş için adresinize geliyoruz. Develi hurda tüm saha ve operasyondan sorumlu çalışma kadrosu resmi kayıtları ve evrakları olan kişilerden oluşmaktadır. Hurdacı ile tek seferlik herkes çalışabilir fakat firmamız uzun soluklu çalışmalar için uygun olmaktadır.

İncirli Hurdacı

İncirli hurdacı geri dönüştürülebilir materyaller tartılara değerini ortaya çıkartır ve piyasadaki en iyi rakamları teklif edecektir. 20 yıldan fazla süredir hurdacı sektöründe var olan şirketimiz develi hurda piyasaya tekrar kazanılabilecek parçaların çöpe atılmasını asla önermemektedir. İncirli hurdacı olarak hurdaların bulunduğu noktada bulunan metal tozları dahil büyük mıknatıslar yardımı ile temizlenerek önce tartıya arından araçlarımıza yüklenmektedir. Develi hurda firmamıza ait hurda toplama ve geri dönüşüm merkezi tarafından alınarak işlemlerden geçirilir.

Doğada çözümlenmeyen bu parçalar ekosisteme zararlı olduğu bilinci herkes tarafından bilinmelidir. İncirli hurda alanlar tarafından alınan ve işlenerek kendine özgü maddesine dönüştürülmesi sağlanır. Değerini tespit eden develi hurda saha ekipleri günlük güncel (değer*kilo=) hesaplayıp piyasadaki en iyi fiyatını vererek alışverişten kazançlı çıkmanızı hedefliyoruz. Günden güne yayılan hurda bu sektörü bilinmesi ve bilinçleniyor olması doğaya verilecek olan zararı her geçen gün azaltmaktadır.

İncirli Hurda Alanlar

İncirli Hurdacısı

Tüm tecrübeli kadrosu ile Develi hurda İncirli hurdacısı sürekli eğitimler görerek piyasa şartlarının en iyisi şekilde hizmet sağlar. Satacağınız tüm hurdalar gelecek nesillere katkı sağlayacağı gibi bütçenize de nakit olarak destek olacaktır. İncirli hurdacısı olarak develi hurda kurumsal hizmet ve uzun yıllar sürekli hurda satabileceğiniz firma olmayı hedeflemektedir. Aynı gün alışveriş imkanı sağlayan firmamız vaktinizi almadan tüm parçaları hemen alır.

Araştırmalara göre maden hurdalarının geri kazanılması için tüketilen enerji, madenlerden çıkartılması için gereken enerji miktarından çok daha az olmaktadır. Bu sebeple elinizde bulunan materyalleri hurdaci tarafından alınmasını sağlayabilirsiniz. Bakırköy hurdacı ekibine bağlı incirli de satmak istediğiniz hurdaların çapı, hacmi ve ağırlığı fark etmeksizin tümünü aynı gün satın alabilecek donanım ile geliyoruz. İncirli hurdacı olarak müşteri menfaatleri ön planda tutularak tek seferlik değil sürekli çalışabileceğiniz firma olmayı hedefliyoruz. İstanbul hurda sanayi piyasasında en kalifiyeli personeller ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak en hızlı ve en iyi fiyatlar ile hurda alanlar olarak sizlere hizmet veriyoruz.

İncirli Hurda Alanlar

İncirli Hurda Alan Yerler

İncirli de hem toplama merkezimiz olması hem de ekipler daima hazır bekliyor olmasından ötürü ortalama 30 dakika gibi bir sürede adreslere ulaşıyoruz. Hurda satmak için firmamıza ulaştığınızda hemen adres bilgileriniz alınır ve en yakın lokasyon da olan ekip görevlendirilir. Tartı/kantar ile kilo tespiti, iş makinesi(lift, kepçe, mıknatıs) ile araca istiflenmesi ve araç ile geri dönüşüm merkezine taşınması gibi işlemleri de kendi kadromuz ile gerçekleştiriyoruz.

İncirli hurda alan yerler ekibi aldığı parçaları sıfır zayiat ile dönüşümü sağlanarak uygun fiyatlı olarak tekrar piyasada kullanılmasını sağlamaktadır. Bu sebeple İncirli hurdacı tarafından alınan tüm hurdalar için ödeme en iyi ve en tavan fiyat uygulaması ile verilir. Elinizdeki parçalara hiç ellemeden hurdacı numarası ile firmamıza ulaşın ve ekibimiz tümünü olduğu noktadan satın alsın.

İstanbul Hurdacı

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous reading
Hurda Demirin Kilosu Ne Kadar & 30 Dakikada Hurdacı Kapında
Next reading
Cevizlibağ Hurdacı & 7/24 Hurdacı Sitesi & Develi Hurda